مقالات

ساخت مهر لیزری

سفارش ساخت مهر لیزری

ساخت مهر لیزری

برای ثبت سفارش مهر لیزری کلیک کنید

مهرلیزری چیست ؟

مهر های لیزری یا نوری در واقع نسل جدیدی از مهر ها هستند که دیگر در آنها از ژلاتین و استامپ استقاده نمیشود. این موضوع به این معناست که دیگر خبری از خراب شدن زود هنگام مهر ها نیست .

ساخت مهر لیزری

مهر های لیزری به این دلیل که به راحتی خراب نمیشوند و برای مدت طولانی تری نسبت به مهر های دیگر قابل استفاده هستند از محبوبیت بالایی برخوردار هستند .

ساخت مهر لیزری

مهر های لیزری به این ترتیب میباشد که طرح شما توسط دستگاه به روی فوم مخصوص انتقال می یابد و با توجه به اینکه این یک کار کاملا ماشینی میباشد کیفیت مهر به نسبت مهر های ژلاتینی بسیار متفاوت و با کیفیت تر است . به گونه ای که در این گونه مهر ها ترام های طرح شما نیز بسیار با کیفیت تر و زیبا تر دیده میشود.

استفاده از مهر های لیزری برای کسانی که زیاد از مهر استفاده میکنند مانند پزشکان یا وکیل های دادگستری و یا فروشگاه ها به دلیل کیفیت بالای تصویر مهر ها و قابل استفاده بودن برای مدت طولانی نسبت به انواع و اقسام مهر های دیگر بسیار مناسب و به صرفه است.

ساخت مهر لیزری

از بهترین برند ها در زمینه مهر لیزری میتوان به برند شاینی و دیپلمات اشاره کرد

برای سفارش مهر ژلاتینی بر روی لینک روبرو کلیک کنید.ثبت سفارش مهر ژلاتینی

سفارش ساخت مهر لیزری

تفاوت های مهرلیزری و مهر ژلاتینی ؟

ساخت مهر لیزری یا همان مهر نوری در اثر تابش لامپ های فلش قدرتمند (شبیه به زنون) ساخته و پرداخته میشود .

دقیقا ساخت مهر لیزری شبیه به مهر ژلاتینی اما با سرعت بیشتری نسبت به مهرژلاتینی ساخته میشود با تفاوت این که در ساخت مهر لیزری نیاز به نگاتیو کردن طرح نیست و همین اولین دلیل برای مرجع بودن مهرلیزری نسبت به مهرژلاتینی است ، زیرا دیگر ما نیاز به پرینتر مخصوص مهرسازی  نداریم و فقط کافیست پرینتر ما یک دست پرینت بگیرد .

حسن دیگر مهر لیزری نسبت به مهر ژلاتینی اینکه شما زمان زیادی در مهر لیزری صرف ساخت مهر نمیکنید و در ۳۰ثانیه مهر آماده میشود .

از دیگر خوبی های مهر لیزری میتوان به مهمترین آن یعنی نداشتن شست شو اشاره کرد که یکی از مراحل سخت برای مهرسازان ژلاتینی است که بصورت دستی ژلاتین را شستشو میدهند (دوستانی که دستگاه نور و شوینده ما را دارند از این سختی مستثنا میباشند ولی از بابت صرف زمان فرقی ندارند).

و اما مرحله آخر که مهرلیزری ما یک پله عقب تر از مهرژلاتینی است مرحله اتمام کار و تست مهر که مهر لیزری به دلیل اینکه از پشت پلیمر باید جوهر مخصوص مهر لیزری آرام آرام وارد پلیمر شود به زمان نیاز دارد ( در هوای سرد ۲۰دقیقه و هوای گرم ۱۰ دقیقه حدودا) اما این نکته چیزی از برتری های مهر لیزری کم نمیکنه.

پس در نتیجه مهر لیزری در کل برای سرعت عمل و دقت کاربردی تر از مهر ژلاتینی است

از معتبر ترین مهر های لیزری می توان به مهرهای

شاینی کلوپ سانی اشاره کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *