شارژ کارتریج پرینتر HP
شارژ کارتریج پرینتر HP

شارژ کارتریج پرینتر HP

خدمات تخصصی شارژ کارتریج پرینتر اچ پی در این پیام تحریر با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب ترین کارشناسان تعمیر انجام می پذیرد. استفاده از بهترین تونرها و رعایت استانداردهای این حوزه سبب گشته تا مرکز شارژ کارتریج  پرینتر اچ پی بدل به انتخاب نخست تمامی کاربرانی گردد که پرینترشان نیازمند این سرویس گشته است.

اگر شما نیز در طول روزهای اخیر متوجه خرابی و اختلال در عملکرد این بخش از پرینتر اچ پی خود گشته اید می توانید با حضور در مرکز تعمیرات پرینتر اچ پی سرویس های مرتبط برای بهبود عملکرد این دستگاه را دریافت نمایید. نوعِ عملیات شارژ کارتریج پرینتر اچ پی در این مرکز بسته به نوع دستگاه متفاوت است و بر اساس استانداردهای ذکر شده از سوی شرکت سازنده انجام می پذیرد. همین امر سبب گشته تا تعمیرات انجام شده بالاترین تأثیر را در بهبود دستگاه و بازیابی کیفیت نخستین داشته باشند.

 

نکات مهم در شارژ کارتریج پرینتر HP

یک عامل مهم در شارژ خوب، توجه به شیوه صحیح باز و بسته کردن کارتریج و داشتن تجهیزات لازم جهت انجام این امر است.

 بدیهی است نبود  تخصص کافی در این زمینه و استفاده از ابزارهای عمومی (مثل انبردست، پیچ‎گوشتی و چکش) به جای ابزارهای تخصصی و احیاناً ضربه زدن بی‎مورد، باعث خرابی کارتریج می‎شود. در این میان کارتریج پرینترهای لیزری رنگی بسیار ظریف تر و حساس تر است و نیازمند توجه و دقت بالایی است.

توجه داشته باشید که روش شارژ کارتریج یک کار سلیقه‎ای نیست بلکه یک کار علمی است و می بایست با درنظر داشتن تمامی پارامترها و شرایط لازم انجام پذیرد. شما کاربران گرامی با حضور در مرکز تعمیرات پرینتر HP سرویس های مرتبط با بهسازی این دستگاه را دریافت نمایید. نوعِ عملیات شارژ کارتریج پرینتر اچ پی در این مرکز بسته به نوع دستگاه متفاوت است و بر اساس استانداردهای ذکر شده از سوی شرکت سازنده انجام می پذیرد.

مراحل شناسایی کارتریج های اورجینال

همیشه در نظر داشته باشید که کارتریج های اورجینال دارای هولگرام اصالت کارتریج میباشد.

این هولگرام فقط اصلی و اورجینال موجود هست این هولگرام دارای خاصیت اسکن میباشد که شما به راحتی میتوانید آن را با گوشی خود اسکن کرده و از کیفیت کارتریج با خبر شوید.هنگام اسکن این هولگرام،گوشی شما به سایت مرجع یعنی همان سایت رسمی hp وارد میشود.در این صفحه مدل کالا به همراه شماره فنی آن ذکر شده است .شما بعد از ملاحظه این اطلاعات میتوانید نسبت به اصل و اورجینال بودن کالای خود اطمینا حاصل فرمایید.

شارژ کارتریج HP

شارژ کارتریج HP

شما میتوانید برای چک کردن اصالت و کیفیت کارتریج خود بصورت آنلاین به آدرس خود شرکت hp مراجعه کنید  و بعد از آن بصورت کاملا ساده اطلاعات خواسته شده بر روی کارتریج را وارد کرده و در پایان منتظر جواب کمپانی باشید

در انتها لازم میدانیم نکاتی را بصورت اجمالی بیان نماییم که چنانچه نتوانستید از روش های بالا از صحت کالا و یا همان کارتریج با خبر شوید با ک کردن این خصوصیات تا حدودی از اصالت کارتریج با خبر شوید.

۱-کارتریج های اصلی دارای کارتن و بسته بندی بسیار با کیفیت و منظم میباشند بصورتی که در مرحله اول گویای با کیفیت بودن ان کالا میباشد
۲- کارتریج های اصلی دارای هولگرام براق و با کیفیتی میباشد که درون این هولگرام کلمه ok بصورت شفاف قابل رویت میباشد که این کلمه داخل هولگرام بصورت لرزان میباشد

۳-از مشخصه های بارز کارترج اورجینال وجود لیبلی هست که در پشت کارتریج تعبیه شده این لیبل گویای مدل کارتریج میباشد.لیبل گفته شده بصورتی میباشد که غیر قابل کندن و یا مخدوش شدن میباشد.

امیدواریم با انتشار این مقاله کمکی در این زمینه به شما عزیزان کرده باشیم.